Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Niedokończona historia – w poniedziałek wspomnienie Mistrza

Niedokończona historia – w poniedziałek wspomnienie Mistrza

Jaki prywatnie był Janusz Kulig, skąd wzięła się ksywka Rysopis albo co działo się za kulisami największych rajdów tego dowiecie się z książki pt. „Niedokończona historia. Janusz Kulig „ na premierę której zapraszamy w najbliższy poniedziałek 15 kwietnia do Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bochni. Oprócz spotkania z autorką książki Agnieszką Golą, swoją obecność potwierdzili Państwo Helena i Jan Kuligowie oraz Michał Bębenek, którzy w książce zdradzają historie o Januszu.

Agnieszka Gola jest autorką takich książek jak „110%. Poznaj prawdziwe oblicze sportu” czy  „Prawdziwy Tal(a)ent”, która zebrała wszystkie dotąd nieopublikowane wspomnienia o Januszu Kuligu w książce pt. „Niedokończona historia” Janusz Kulig.

Znajdziemy w niej kilkanaście rozmów z ludźmi, którzy byli najbliżej Mistrza. Rodzina, przyjaciele, team sportowy, kierowcy i piloci rajdowi. Wśród nich Sobiesław Zasada, Leszek Kuzaj, Maciej Wisławski, Michał Kościuszko i jeden z największych rywali Janusza – Krzysztof Hołowczyc.

Promocja książki odbywa się w ramach 20 – lecia Powiatu Bocheńskiego, a na spotkanie zaprasza Starosta Bocheńskie Adam Korta i Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni.

sp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*