Materiały sponsorowanePowiat BocheńskiWiadomości
Trending

Szukamy osób chętnych do pracy!

Sytuacja na terenie powiatu bocheńskiego dotycząca rozprzestrzeniania się wirusa SARS –COVID19 jest dynamiczna i tak naprawdę nikt nie umie przewidzieć jak długo jeszcze potrwa. Dziś w całym kraju padł niechlubny rekord największej liczby zakażeń na dobę. Dlatego zabezpieczając się przed brakiem zapewnienia opieki medycznej, przygotowaliśmy specjalną platformę, na której mogą zarejestrować się osoby, które chciałyby pracować w placówkach medycznych czy placówkach opieki społecznej takich jak Szpital Powiatowy w Bochni, Dom Pomocy Społecznej czy Zakład Opiekuńczo Leczniczy.

Dlatego zabezpieczając się przed brakiem zapewnienia opieki medycznej, przygotowaliśmy specjalną platformę, na której mogą zarejestrować się osoby , które chciałyby pracować w placówkach medycznych czy placówkach opieki społecznej takich jak Szpital Powiatowy w Bochni, Dom Pomocy Społecznej czy Zakład Opiekuńczo Leczniczy.
Sytuacja związana z zarażeniem się w kwietniu części personelu w Domu Pomocy Społecznej w Bochni, pokazała  z jak trudną sytuacją musieliśmy się zmierzyć. Zapewnienie ciągłości opieki nad podopiecznymi w pewnym momencie stało pod znakiem zapytania. Jednak po apelu skierowanym do społeczeństwa, zgłosili się wolontariusze, którzy takiej opieki nie bali się podjąć. Chcielibyśmy uniknąć takiej sytuacji dlatego szukamy pracowników, którzy w kryzysowej sytuacji nawiążą z nami współpracę.

Kogo szukamy ? Przede wszystkim szukamy osób chętnych do pracy, medyków, ratowników medycznych, studentów, ale też ludzi, którzy nie posiadają przeszkolenia medycznego. Przede wszystkim szukamy osób, które będą w stanie odnaleźć się w trudnej sytuacji za odpowiednie wynagrodzenie i po uprzednim przeszkoleniu – wyjaśnia starosta Adam Korta.

Przygotowano specjalny formularz, dzięki któremu powstanie baza osób. Co trzeba zrobić ? Wystarczy wejść na stronę i zarejestrować się https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSce9B2YW3i23qX4fJrjKXOZc9rwdQ-_rKKhVCgJLUfKhNfiAw/viewform

W przypadku dodatkowych pytań można kontaktować się pod numerem telefonu 883 687 558.


IB

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button