Powiat BocheńskiWiadomości
Trending

Śmiertelny wypadek 19-letniego motocyklisty w Baczkowie / zdjęcia

20 sierpnia 2020 r. o godzinie 11:00 Dyżurny Operacyjny Powiatu otrzymał informację o wypadku motocyklisty w miejscowości Baczków. Według wstępnych informacji 19-letni mężczyzna jadący motocyklem w kierunku Dziewina na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 965 stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przepust drogowy.

Do zdarzenia natychmiast zadysponował siły i środki JRG KP PSP Bochnia: GBARt 2,5/16, SCRt i SLRR oraz zastęp GBA 2/16 z OSP Baczków.

W niesieniu pomocy poszkodowanemu brał udział ZRM z Bochni. Na miejsce wypadku zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Ratownik 6.

Niestety, pomimo podjętych czynności reanimacyjnych prowadzonych przez ratowników medycznych ZRM, lekarza i ratownika medycznego LPR oraz strażaków JRG Bochnia, nie udało się przywrócić czynności życiowych poszkodowanemu.

Przyczyny śmiertelnego wypadku wyjaśnia prokurator oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni.
Galeria zdjęć – PSP Bochnia <==
 
Zaledwie miesiąc temu – 17 lipca 2020 r. również w Baczkowie doszło do tragicznego wypadku, gdy w wyniku uderzenia w przydrożny przepust zginęło 4 pasażerów samochodu osobowego.
Pisaliśmy o tym w artykule: 
Cztery ofiary tragicznego wypadku w Baczkowie <==


st. kpt. Andrzej Sajak KP PSP w Bochni / IB
Zdjęcia: archiwum KP PSP w Bochni

 
VIDEO

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button