Powiat BocheńskiWiadomości

Konkurs ekoselfie

Jesteś kreatywny, a do tego pasjonujesz się fotografią. Wykorzystaj to i zrób sobie zdjęcie lub nagraj krótki filmik, a wszystko to z motywem EKO. Podziel się z nami swoim pomysłem na ekologiczne życie i zgarnij atrakcyjną nagrodę!

Mimo systematycznego upowszechniania wiedzy na temat ochrony środowiska, wciąż niewiele mówi się o zależności pomiędzy naszym codziennym życiem, a losami ziemi. Zanieczyszczenie powietrza, marnowanie jedzenia, brak codziennej segregacji śmieci, czy ich spalanie śmieci niosą wieloletnie konsekwencje dla człowieka i przyrody, tym samym przyczyniają się do niszczenia tego co nas otacza.

Propagowanie wiedzy na temat zachowań proekologicznych na pewno zaprocentuje w przyszłości, dlatego zapraszam młodzież do uczestnictwa w konkursie, a wiem, że nagrody będą atrakcyjne, będzie można wygrać np. tablet, czy aparat fotograficzny – mówi Adam Korta, starosta bocheński.

Zasady konkursu są bardzo proste – wystarczy wysłać zdjęcie lub krótki filmik wraz z krótkim opisem tych działań na adres promocja@powiat.bochnia.pl , do 30 września 2020 r.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich, które uczestniczą w projekcie „Ekopozytywni-Powiat Bocheński”, dofinansowanego w ramach WFOŚiGW.
Regulamin konkursu dostępny jest poniżej.

REGULAMIN KONKURSU EKOselfie

Zapraszamy!

sp

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button