Powiat BocheńskiWiadomości

Jak zrobić zakupy w czasie koronawirusa?

Z dnia na dzień przybywa osób zarażonych, co jakiś czas zwiększają się także obowiązujące obostrzenia. Zaleca się również maksymalną izolację. Co zrobić gdy jesteś na kwarantannie? Źle się czujesz, a może po prostu nie chcesz wychodzić z domu? No ale jak w takim razie zrobić zakupy?

Z pomocą przyszły bocheńskie sklepy spożywcze, które stworzyły sklepy internetowe, w których można zaopatrzyć się w niezbędne produkty a następnie odebrać bezpiecznie w sklepie lub zamówić dostawę do domu.

 
Gdzie zamówić zakupy:

  • Intermarche Bochni – tutaj możecie zrobić zakupy on-line na stornie www.intermarchebochnia.pl następnie zamówić dostawę do domu lub odebrać przed sklepem. Płatność przelewem, kartą lub gotówką.
  • PSS SPOŁEM – możliwość zrobienia zakupów on-line i odbiór zamówienia w sklepie Floris – Bochnia, Pl. Pułaskiego 4 w oznaczonym miejscu. Wystarczy wejść na stronę www.spolembochnia.com.pl. Minimalna kwota zamówienia to 50 zł. Płatność kartą.
  • Delikatesy PASSA – zakupy można zrobić na stronie https://www.delikatesy.bochnia.pl/, a następnie odebrać w sklepie lub z dostawa do domu. Płatność kartą i gotówką.
  • COLD Bochnia – podobnie jak we wcześniej wspomnianych sklepach, zakupy można zrobić on-line poprzez stronę https://www.sklep.cold-lux.pl/ a następnie odebrać swoje zamówienie w sklepie przy ul. Krakowskie Przedmieście. Możliwość zapłaty gotówką , kartą płatniczą, blikiem lub bonem.
  • Delikatesy Centrum – możliwość zrobienia zakupów i odbiór w trzech lokalizacjach, Bochnia ul. Brzeźnicka i Proszowska oraz w Proszówkach. Wystarczy wejść na stronę https://sklep.delikatesy.pl/. Minimalna wartość zamówienia to 50 zł. Płatność kartą lub gotówką.
  • Nasz eDeli – możliwość zamówienia na stronie https://www.naszedeli.pl/ oraz dostawa na terenie Gminy Bochnia, z pozostałych miejscowości zamówienie można odebrać w trzech lokalizacjach w Bochni ul. Floris 31, Karolina 7a i Brzeźnica295. Zapłata możliwa jest po skończonym zamówieniu lub przy odbiorze gotówką bądź kartą.

Jeśli na naszej liście brakuje jakiegoś sklepu – zgłoś nam – dopiszemy!


IB

Powiązane artykuły

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button