KulturaPowiat BocheńskiWideo
Trending

Mam Talent! Złoty przycisk Jana Klimenta dla Orkiestry Dętej z Baczkowa

Kolejny złoty przycisk 13. sezonu Mam Talent! za sprawą Jana Klimenta – jurora talentshow otworzył drzwi do półfinału Orkiestrze Dętej z Baczkowa w Gminie Bochnia.

W sobotę 3 października 2021 r. na antenie telewizji TVN pokazano 5. odcinek trzynastej edycji „Mam talent”. Choć zobaczyliśmy wiele zaskakujących występów i pokazów, to takiego show jury z pewnością się nie spodziewało. Gdy Orkiestra Baczków z wokalistką Justyną Janik wykonała utwór „This is me”, jurorom opadły szczęki.

Grupa muzyków na scenie Mam Talent! zaprezentowała niezwykłe show łącząc elementy musicalu wraz z tańcem i graniem orkiestry na żywo.

Zobacz nagranie video <==

Występ zrobił wrażenie na wszystkich jurorach, ale to Jan Kliment zdecydował się wcisnąć złoty przycisk.

Internauci także nie szczędzą komplementów. Na oficjalnym profilu „Mam talent” w mediach społecznościowych można zobaczyć mnóstwo wpisów, w którym widzowie gratulują Orkiestrze Baczków złotego przycisku!

– Dla wszystkich członków orkiestry udział w tym talent show to niezwykła przygoda, poprzedzona dziesiątkami godzin prób, trudnych momentów, a nawet łez.
Dla mnie zawsze byli i będą najlepsi – mówi wojt Gminy Bochnia Marek Bzdek.

Mam talent! to polski program telewizyjny typu talent show emitowany od 13 września 2008 do 30 listopada 2019 r. oraz ponownie od 4 września 2021 r. na antenie TVN, oparty na brytyjskim formacie Got Talent. 13 edycja programu wystartowała 4 września.

Foto: Orkiestra Dęta Baczków

IB / Mam talent

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button