Reklama

15 marca 2011 roku w punktach sprzedaży na terenie Powiatu Brzeskiego pojawił się nowy lokalny miesięcznik – „Informator Brzeski”. Jego uzupełnieniem jest portal informacyjny „informatorbrzeski.pl”.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w zakresie promocji i reklamy Państwa firm na łamach naszej gazety oraz portalu informacyjnego. Jesteśmy przekonani, że przyniesie ona wymierne, obustronne korzyści na wielu płaszczyznach.

W sprawach związanych z reklamą prosimy kontaktować się z Działem Reklamy:
Informator Brzeski

tel. 608 653 909

e-mail: redakcja@informatorbrzeski.pl

Cennik zamieszczania reklam w gazecie INFORMATOR oraz na portalach: informatorbrzeski.pl

OFERTA REKLAMOWA

CENNIK – INFORMATOR – GAZETA – PORTAL – INFORMATOR – BRZESKI <==

 

 

 

 

 

 

 

LOGOTYP INFORMATOR BRZESKI <- do pobrania

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, zarówno telefonicznie, jak i w czasie umówionego spotkania.

Maciej Mazur – wydawca

mPress – wydawnictwo, poligrafia, reklama
ul. Władysława Kołodzieja 12/12, 33-100 Tarnów
tel. 608 653 909

Zapraszamy do współpracy

==========================

Dlaczego warto?

Firma mPress – wydawca „Informatora Brzeskiego” chce zaoferować łatwy i masowy dostęp do informacji obejmujących szeroki wachlarz tematyczny – od wydarzeń lokalnych, poprzez sport, kulturę, ekologię i rolnictwo, aż po reklamę. Posłuży temu pakiet składający się z czasopisma oraz portalu internetowego. Pozwoli to dotrzeć z informacjami do różnych grup społecznych – zarówno tych korzystających z tradycyjnych form przekazu, takich jak czasopisma, jak i z Internetu.

Co proponujemy?
Dbając o najwyższą jakość naszych usług naszym Klientom proponujemy:

reklama tradycyjna – reklama na stronach kolorowych,
Proponujemy publikowanie ogłoszeń drobnych, reklam modułowych, itp. Zróżnicowana oferta reklamowa z pewnością zaspokoi Państwa potrzeby.

wkładki do gazety (ulotki, płyty, itp.)
Jeśli poszukujecie Państwo innej formy reklamy, poza standardową reklamą prasową, skorzystajcie z możliwości zamieszczenia wkładki w miesięczniku. Wystarczy dostarczyć nam odpowiednią ilość gotowych insertów (ulotki, płyty multimedialne, kalendarze), aby nasi czytelnicy oglądali ofertę Państwa firmy. Jeśli nie posiadacie Państwo gotowego insertu możecie zamówić go w naszym wydawnictwie.

artykuł sponsorowany – Poza tradycyjną reklamą prasową proponujemy zamieszczenie w naszym miesięczniku artykułów sponsorowanych. Ta ciekawa forma reklamy prasowej pozwoli na szersze przedstawienie działalności firmy. Napiszemy czym się Państwo zajmujecie, jakie proponujecie usługi, dlaczego warto korzystać z usług Państwa firmy. Zrobimy zdjęcia. Przeprowadzimy wywiad.

Reklam w portalu (banery reklamowe – statyczne i dynamiczne, linki sponsorowane). Jeśli potrzebujecie Państwo skutecznej i zwięzłej informacji dotyczącej aktualnej promocji, dniach otwartych, nowym produkcie czy wyprzedaży możecie skorzystać z możliwości umieszczenia banerów i linków sponsorowanych. Reklama w Internecie to dzisiaj jedna z najbardziej skutecznych i najtańszych form reklamy. Reklama w portalu www.informatorbrzeski.pl na terenie działalności Państwa firmy jest tym bardziej atrakcyjna.

Powyższa oferta jest jedynie ogólną propozycją współpracy.

Zapraszamy do współpracy!

Back to top button