Powiat BocheńskiWiadomości

Policjanci zatrzymali złodzieja, który w centrum miasta ukradł kosiarkę spalinową wartości 1780 zł

Policjanci zatrzymali 21-latka, który na terenie miasta ukradł kosiarkę spalinową wartości 1780 zł. Sprawcę wytropili i zatrzymali bocheńscy kryminalni. Teraz mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 W ubiegłym tygodniu właściciel sklepu ogrodniczego mieszczącego się na terenie Bochni zgłosił kradzież kosiarki spalinowej, która znajdowała się wraz z innymi maszynami na wystawie przed sklepem. Nieznany sprawca odczepił linkę zabezpieczającą kosiarki, a kiedy zabrał jedną z nich oddalił się z łupem niezauważony przez nikogo. Kilka następnych dni to wytężona praca policjantów wydziału kryminalnego, którzy dzięki pracy operacyjnej ustalili i zatrzymali sprawcę tej kradzieży. Okazał się nim 21-latek mieszkający na terenie powiatu bocheńskiego. W sprawie tej trwają dalsze czynności, gdyż zatrzymany mężczyzna kosiarkę sprzedał przypadkowej osobie. 21-latek usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa kradzieży, które zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.


IB

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button