Powiat BocheńskiWiadomości

Ruszyły zapisy do Biegu Tropem Wilczym

Tysiące uczestników oraz setki miast wezmą udział w IX edycji biegu Tropem Wilczym. W tym gronie będzie również Bochnia. W imprezę która odbędzie się 15 sierpnia po raz kolejny włącza się powiat bocheński. Organizatorzy na zapisy czekają do 12 sierpnia.

W ubiegłym roku w Biegu wzięło udział ponad 75 000 uczestników z 370 miast, w tym 9 miast zagranicznych. W zbliżającej się IX edycji , która odbędzie się 15 sierpnia, w Święto Wojska Polskiego, ambicją organizatorów będzie utrzymanie zeszłorocznej ilości miast i liczby uczestników.
W ramach projektu odbędzie się tradycyjny bieg na 1963 metry (odwołanie do roku w którym zginął ostatni, poległy w walce Żołnierz Wyklęty – Józef Franczak ps. Lalek) wspólny dla wszystkich miast, dodatkowo  każdy z lokalnych partnerów uzupełni scenariusz o dodatkowe dystanse – w wypadku Bochni będzie to bieg na dystansie ponad 4 km, stromymi alejkami Parku Uzbornia.

Organizatorzy – Starostwo Powiatowe w Bochni oraz 21 batalion logistyczny z Rzeszowa zachęcają do wzięcia udziału i zapisów na Bieg. Ilość miejsc ograniczona!

Szczegółowy regulamin Biegu (w tym sposób zapisów) dostępny jest w zakładce Bochni na stronie głównej Biegu: https://tropemwilczym.org/bieg/bochnia/.


IB

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button