Powiat BocheńskiWiadomości
Trending

Pseudograficiarze zatrzymani na gorącym uczynku

W piątek w godzinach porannych na terenie Bochni miejscowi mundurowi ujawnili dwóch młodych mężczyzn, którzy uszkodzili budynek stacji transformatorowej poprzez namalowanie na nim graffiti. Sprawcami okazało się dwóch 18-letnich mieszkańców Bochni. Mężczyźni usłyszeli zarzut uszkodzenia mienia.

W piątek tuż po godzinie 6 rano, oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bochni odebrał zawiadomienie z terenu miasta. Według zgłoszenia, dwóch młodych mężczyzn na budynku stacji transformatorowej wymalowało graffiti. Mundurowi udali się pod wskazany adres, gdzie zastali widniejący na ścianie budynku napis oraz oddalających się z miejsca dwóch mężczyzn, których błyskawicznie zatrzymano. W trakcie interwencji 18-latkowie z Bochni przyznali się do tego, że to oni namalowali graffiti. Policjanci znaleźli przy nich materiały w postaci sprayów oraz markerów, które posłużyły do malowania napisu. Sprawcy swym działaniem doprowadzili do od uszkodzenia ściany budynku. Szkody powstałe w wyniku stworzenia graffiti na ścianie budynku oszacowano na kwotę niemal 2000 zł. W związku ze swoim działaniem mężczyźni usłyszeli już zarzut uszkodzenia mienia – za co grodzi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button