Powiat Bocheński

STAROSTWO POWIATOWE W BOCHNI INFORMUJE!

Starostwo przygotowało podsumowanie najważniejszych informacji dotyczących obecnie panującej sytuacji epidemiologicznej i wynikających z tego działań.

1. Od poniedziałku będzie NIECZYNNY :
– punkt paszportowy w budynku starostwa,
– punkt Narodowego Funduszu Zdrowia zlokalizowany w budynku starostwa.
2. ZAWIESZONE zostaje osobiste udzielanie darmowych porad prawnych we wszystkich punktach mieszczących się na terenie naszego powiatu. Szczegóły znajdują się TUTAJ .
3. Od poniedziałku WSTRZYMANA jest kwalifikacja wojskowa – prosimy o niestawianie się w budynku PPSP w Bochni.

4. Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa informuje, że w ramach prowadzonych postępowań administracyjnych – WYDŁUŻA znacznie terminy związane z uzupełnianiem dokumentów oraz zapoznaniem się z aktami. Przypomina, że wszelkie informacje są udzielane pod numerem telefonu 14 61 53 725.

5. Geodeta Powiatowy ODWOŁUJE zaplanowane na wtorek spotkanie dotyczące projektu scalenia gruntów, które miało się odbyć w budynku komunalnym przy OSP w Rzezawie.

6. Osoby zainteresowane rejestracją pojazdów, prosimy o ograniczenie wizyt w urzędzie, gdyż do odwołania tej wyjątkowej sytuacji nie będą stosowane i naliczane kary finansowe za niedopilnowanie obowiązku rejestracji .

7. Prosimy o wyrozumiałość, wiele spraw urzędowych nie będzie załatwiana tak sprawnie jak do tej pory! Od poniedziałku obsługa klientów w Wydziałach: Komunikacji, Geodezji i Ochronie Środowiska będzie możliwa po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

a. Wydział Komunikacji

– w sprawach dotyczących rejestracji pojazdów – 14 61 537 00 wew. 884,

– w sprawach dotyczących praw jazdy – 14 615 37 87.

b. Wydział Geodezji:

– udzielanie informacji oraz umawianie się na spotkania w sprawie prowadzonych postępowań administracyjnych odbywać się będzie pod numerem nr tel. 14 615 37 33 lub poprzez pocztę e-mail: geodezja@powiat.bochnia.pl.

– wnioski należy składać poprzez pocztę e-mail: geodezja@powiat.bochnia.pl lub e-Puap.

– w pokoju nr 23 będą przyjmowani interesanci (w sprawie wypisów, wyrysów, pozyskania materiałów zasobu, a także w przypadku zapoznania się z aktami spraw) po wcześniejszym umówieniu się  pod nr tel. 14 615 37 33.

– w pokoju nr 24 będą przyjmowani geodeci po wcześniejszym umówieniu się  pod nr tel. 14 615 37 33.

– w pokoju nr 122 będą przyjmowani geodeci, projektanci, gestorzy sieci po wcześniejszym umówieniu się  pod nr tel. 14 615 37 33.

c. Wydział Ochrony Środowiska

Udzielanie informacji oraz umawianie się na spotkania w sprawie prowadzonych postępowań administracyjnych odbywać się będzie pod numerem nr tel. 14 615 37 02.

8. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego prosi o ograniczenie osobistych wizyt w urzędzie do spraw pilnych, których nie można załatwić elektronicznie lub telefonicznie. Każda wizyta musi być umówiona – tel. 14 611 71 84

9. Powiatowy Urząd Pracy zwraca się z prośbą o ograniczenie wizyt do spraw pilnych, które wymagają osobistego stawiennictwa w PUP w Bochni. W innych wypadkach proszą o kontakt telefoniczy: 14 611 10 51 do 53, 14 611 19 54, emaila: krbo@praca.gov.pl, pup@powiat.bochnia.pl lub portalu praca. gov.pl, oraz platformy e-PUAP – adres skrytki : /12010/SkrytkaESP.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony, w przypadku kolejnych informacji będziemy udostepniać je na bieżąco.


sp

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button