Powiat BocheńskiWiadomości

Śmiertelne potrącenie pieszej na ulicy Łany w Bochni

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na ulicy Łany w Bochni. Według wstępnych ustaleń śledczych kierujący mercedesem potrącił idącą prawidłową stroną drogi 56-latkę. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń piesza zmarła na miejscu.

7 września br., około godziny 5:50, na ulicy Łany w Bochni doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 39-latek kierujący osobowym mercedesem potrącił poruszającą się prawidłową stroną drogi 56-latkę. Piesza w wyniku odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu. Kierowca mercedesa w trakcie zdarzenia był trzeźwy. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładnie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Tylko w tym jednym dniu (7.09 br.) na małopolskich drogach, w wypadkach zginęło w sumie 3 niechronionych uczestników ruchu drogowego. Dlatego apelujemy do pieszych aby zastanowili się czy kierowcy mogą ich dostrzec i czy wejście na jezdnie jest w tym momencie bezpieczne. Natomiast kierujący muszą pamiętać, że w rejonach skrzyżowań i przejść dla pieszych muszą zachowywać się szczególnie ostrożnie.

bochnia.policja.gov.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Sprawdź także
Close
Back to top button