Powiat BocheńskiWiadomości

Sprawca kradzieży z włamaniem zatrzymany na „gorącym uczynku”

Bocheńscy policjanci zatrzymali 41-latka, który włamał się do hotelu znajdującego się na terenie Bochni, skąd ukradł stalową rurę wentylacyjną, przedmioty metalowe oraz aluminiowe profile.  Sprawca został zatrzymany w chwili, w której usiłował wyjść z łupami z budynku.

Wczoraj, o godz. 13:30 oficer dyżurny bocheńskiej jednostki policji przyjął zawiadomienie, które wpłynęło z jednego z miejscowych hoteli. Według zgłoszenia znajdujący się w korytarzu budynku zakapturzony mężczyzna miał kopać w zamknięte drzwi do recepcji. Po przybyciu na miejsce policjanci Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego od razu zauważyli pękniętą szybę w tych drzwiach, a z jednego z pomieszczeń w środku dochodziły odgłosy uderzających o siebie metalowych przedmiotów. Kiedy mundurowi weszli do tego pokoju, zauważyli mężczyznę, który trzymał w rękach foliowy worek a w nim  rurę wentylacyjną, metalowe przedmioty oraz aluminiowe profile. Kiedy 41-latek  zobaczył policjantów, usiłował wyjść, ze skradzionymi rzeczami z budynku przez wybitą szybę drzwiach, ale błyskawicznie  został zatrzymany. Na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, która prowadziła dalsze czynności. Trwa wycena ukradzionych przedmiotów. Za kradzież z włamaniem może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

policja.gov.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button