Powiat BocheńskiWiadomości
Trending

Kryminalni zatrzymali 39-latka poszukiwanego listem gończym

Policjanci zatrzymali 39-latka z Bochni. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez sąd rejonowy. Zatrzymany trafił już do zakładu karnego, gdzie w ramach odbycia kary pozbawienia wolności spędzi najbliższe 6 miesięcy.

39-latek z Bochni w 2020 roku kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione przestępstwo otrzymał wyrok 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna unikał kary i ukrywał się przed organami ścigania. W lutym br. Sąd Rejonowy w Bochni wydał za nim list gończy. Jego poszukiwaniami zajęli się policjanci pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna, uciekając przed nałożoną karą, wyjechał z Polski, jednak w okresie przedświątecznym miał wrócić do kraju i przebywać z rodziną na terenie Bochni. Kryminalni udali się pod ustalony adres, gdzie we wskazanym mieszkaniu zastali 39-latka. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

policja.gov.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button