Materiały sponsorowanePowiat BocheńskiWiadomości
Trending

Sprzątanie płyty rynku organizowane Kärcher Center Krawczyk

Przed minionymi już świętami Wielkanocnymi Kärcher Center Krawczyk zorganizował dla pracowników Urzędu Miasta pokaz nowych maszyn komunalnych Kärcher wraz z prezentacją ich możliwości. Miejscem testu urządzeń była płyta bocheńskiego rynku.

W pokazie brały udział dwie maszyny. Pierwsza z nich to uniwersalna MIC 35, która jest idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych miast — w ciepłe miesiące służy jako zamiatarka chodnikowa, automat szorujący przestrzenie reprezentacyjne, a nawet kosiarka, natomiast zimą sprawnie odśnieża i posypuje chodniki. Druga to zamiatarka komunalna MC 50, która sprawdza się idealnie do czyszczenia na mokro oraz utrzymywania terenów zielonych.

Sprzęt Kärcher został przetestowany na płycie rynku w Bochni, miejscu szczególnie ważnym zarówno dla władz miasta a w szczególności mieszkańców.

Pokaz ten stanowi dla nas rozpoczęcie rozmów na temat potrzeb miasta z zakresu szeroko pojętych urządzeń czyszczących. Jako autoryzowany salon Kärcher posiadamy dostęp do szerokiej wiedzy ekspertów marki. Wiedza ta pozwala nam na dobranie rozwiązań, które nie tylko będą efektywne, ale też ekonomiczne i bezpieczne dla środowiska. – Piotr Skałka, Kierownik salonu Kärcher Center Krawczyk

IB

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button