Powiat Tarnowski

Kto zgubił sztabkę złota i sporą ilość gotówki? Policjanci szukają właściciela

Początkiem czerwca mieszkanka powiatu brzeskiego odnalazła zawiniątko, w którym znajdowała się spora ilość gotówki w walucie obcej oraz sztabka złota. Osoba, która zgubiła pieniądze oraz złoto może je odebrać w Komisariacie Policji Tarnów-Centrum.

Na początku czerwca do Komisariatu Policji Tarnów-Centrum zgłosiła się mieszkanka powiatu brzeskiego, która przyniosła odnalezioną gotówkę. Jak twierdzi kobieta, będąc w Tarnowie i spacerując ulicą Krakowską w dniu 1.06.2022 roku około godzina 15:15 na chodniku znalazła zawiniątko. Gdy go poniosła, zauważyła, że znajduje się w nim spora ilość gotówki w walucie obcej oraz sztabka złota. Nie widziała aby komuś zawiniątko wypadło. Znalezione pieniądze zaniosła do najbliższej jednostki Policji w Tarnowie przy ul. Narutowicza 6. Policjanci wszczęli postępowanie w związku z odnalezieniem wartości pieniężnych, a zguba czeka na właściciela do odebrania w Komisariacie Policji Tarnów-Centrum ul. Narutowicza 6. Można kontaktować się telefonicznie z prowadzącym czynności mł. asp. Michałem Gruchałą pod numerem telefonu 47 831 2186. Informację można również wysłać na skrzynkę internetową poczty elektronicznej mienie.centrum@tarnow.policja.gov.pl

policja.gov.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button