Wiadomości
Trending

24 wyprawy po Powiecie Bocheńskim

Na rynku wydawniczym pojawiła się nowa publikacja związana z Bocheńszczyzną! Przewodnik turystyczny to zbiór propozycji 24 wycieczek po najpiękniejszych zakątkach Powiatu Bocheńskiego. Przewodnik został wydany przez Wydawnictwo Regis w partnerstwie z samorządami Powiatu Bocheńskiego, Miasta Bochni, Miasta i Gminy Nowy Wiśnicz, Gminy Lipnica Murowana, Trzciana i Żegocina.

To wydawnictwo skierowane jest przede wszystkim do miłośników pieszych i rowerowych wycieczek. Ostępami nad Rabą, Z Wiśnicza do Muchówki czy Szlakiem Zabytkowych Świątyń to m.in. propozycje wypraw rowerowych. Natomiast wyprawy piesze wiodą Pod Dominiczną i Rogozową, Na Łopusze Wschodnie i Kobyłę czy Pętlą Trynitatis.

Myślę, że ta publikacja powinna znaleźć się na półce każdego turysty. Jest to również świetna propozycja dla tych którzy chcieliby wybrać się na wycieczkę, ale nie lubią, czy nie do końca potrafią zaplanować taką wyprawę. Tutaj mają konkretny plan, na znakomite spędzenie wolnego czasu — wyjaśnia Adam Korta, starosta bocheński

Każda z wycieczek opisana jest w taki sposób, aby nikt nie miał problemów z przemierzeniem jej. Zawiera mapę z przebiegiem trasy, zdjęcia i opisy atrakcji, zabytków oraz ciekawych miejsc na szlaku. Wycieczki piesze zawierają również profile wysokościowe. W przewodniku znajdziemy także niezbędnik turysty z bazą teleadresową, plan Bochni oraz mapę powiatu bocheńskiego.

Publikacja jest dostępna w księgarni internetowej wydawcy www.wydawnictwo-regis.pl, w serwisie Allegro oraz w wybranych punktach sprzedaży m.in. w: Kopalni Sztuki Bochnia, Muzeum Motyli Arthropoda, Kiosku w supermarkecie Cold-Lux Krakowskie Przedmieście, Zamku w Wiśniczu oraz Kopalni Soli Bochnia — wylicza Anita Własnowolska – Bielak z Wydawnictwa Regis

Przewodnik został przygotowany w trzech oprawach. Jedna skierowana do sprzedaży, dwie natomiast  dedykowane Starostwu Powiatowemu w Bochni i Miastu Bochnia.

Pełna wersja przewodnika jest dostępny https://spbochnia.nazwa.pl/pliki/wyprawy-starostwo.pdf

IB

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button