EdukacjaPowiat BrzeskiWiadomości
Trending

Brzesko. Festiwal Robotyki i Programowania

Stowarzyszenie Be Active oraz Zespół Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku zapraszają na „Festiwal Robotyki i Programowania” 18-19 listopada w hali brzeskiej „Zielonki” przy ulicy Piastowskiej 2.

Automatyka i robotyka jest obecna niemal we wszystkich dziedzinach naszego życia. Kierunki te zajmują się teoretyczną i praktyczną realizacją urządzeń sterujących obiektami i procesami technologicznymi z ograniczonym udziałem człowieka.

Festiwal Robotyki i Programowania to wydarzenie mające na celu połączenie oferty edukacyjnej, przedsiębiorczej, a także nauka przez zabawę, skierowane do mieszkańców Małopolski oraz Powiatu Brzeskiego. 18-19 listopada zapraszamy na organizowany przez nas wraz z Zespołem Szkół Technicznych i Branżowych.

Pierwszy dzień skierowany do uczniów klas 8 szkół podstawowych. Dzień drugi (sobota) skierowany do rodzin, mieszkańców Powiatu brzeskiego i całej Małopolski. Atrakcji na pewno nie zabraknie.” – zapewnia Wiceprezes „Be Active” Łukasz Pasierb

Partnerzy: Małopolska, PROSTER, Canpack FPN Brzesko, Carlsberg, IGLOO More Than Cooling, Miloo-Electronics, Bohle-Gruppe, Mabuchi Motor, Powiat Brzeski, Bricks 4 Kidz – Brzesko / Bochnia, Koło Gospodyń Miejskich Brzeszczanki, Pracownia Jaszczur & Przyjaciele Powiat Brzeski

Patronat Honorowy: Marta Malec-Lech – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego, Andrzej Potępa – Starosta Brzeski

Patronat medialny: Informator Brzeski, ESKA Tarnów News

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Wstęp wolny!

Plakat

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button