Powiat BocheńskiWiadomości

Śmiertelny wypadek w Bochni

Wczoraj tuż przed godziną 19 w Bochni na ulicy Gazowej doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszego. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni ustalają okoliczności tego wypadku.

9 grudnia br. tuż przed godziną 19, oficer dyżurny bocheńskiej jednostki otrzymał zawiadomienie z ulicy Gazowej w Bochni. Według zgłoszenia doszło tam do wypadku drogowego z udziałem pieszego. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego udali się na miejsce, gdzie ustalili, że 50-letni mieszkaniec gminy Drwinia został potrącony przez samochód osobowy marki Audi, którym kierowała 22-letnia mieszkanka Bochni. Kobieta została przebadana na zawartość alkoholu – była trzeźwa. Pieszy został przewieziony przez załogę karetki pogotowia do szpitala, gdzie zmarł. Policjanci z bocheńskiej komendy pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku.
Przypominamy i apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze. Pieszych i rowerzystów zachęcamy do noszenia elementów odblaskowych także w terenie zabudowanym. W dużym stopniu zwiększają one naszą widoczność na drodze. W okresie zmiennych warunków atmosferycznych oraz mokrej lub śliskiej nawierzchni ważne jest zachowanie ostrożności i rozwagi przez kierujących pojazdami.


policja.gov.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button