Powiat BocheńskiWiadomości
Trending

Potrzebne osocze ozdrowieńców dla młodego mieszkańca Gminy Bochnia / 18 listopada 2020 r.

Praktycznie nie ma dnia by nie pojawiały się apele o udostępnianie osocza przez ozdrowieńców. To bezcenne lekarstwo w walce z koronawirusem dla pacjentów z ciężkimi objawami zakażenia koronawirusem.

W środę 18 listopada 2020 pojawił się kolejny apel o pomoc dla ciężko chorego młodego mężczyzny zakażonego koronawirusem. Potrzebne jest osocze od ozdrowieńców z grupą krwi B dla Szczepana Dylowicza.

Więcej szczegółów można uzyskać pod nr telefonu: 663 560 300 lub 661 926 116 lub 603 697 534.

Dlatego stacje krwiodawstwa oraz lekarze apelują o to by ozdrowieńcy oddali swoje osocze, które może mu uratować zdrowie i życie.

Zachorowań jest coraz więcej, ale też z drugiej strony, coraz więcej jest ozdrowieńców. Dlatego Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie apeluje do wszystkich, którzy wygrali z chorobą – podzielcie się swoim zdrowiem i oddajcie osocze.

Jak oddać osocze?

Pisaliśmy o tym w artykule: 

Osocze od ozdrowieńców COVID – 19. Potrzebna pomoc <==

Dodatkowe, szczegółowe informacje od RCKiK w Krakowie można uzyskać w godzinach od 07:30 do 15:00 pod numerem telefonu 663 560 300.


IB

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button