EdukacjaPowiat BocheńskiWiadomości

Jan Balicki z nagrodą Ministra Edukacji i Nauki

Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Bochni Jan Balicki Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Bochni, otrzymał nagrodę Ministra Edukacji i Nauki, za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Wyróżnienie wręczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej i Szkolnictwa Wyższego Włodzimierz Bernacki.

W tym roku Jan Balicki świętuje jubileusz 40-lecia pracy. Okazją do wręczenia wyróżnienia było posiedzenie Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki Rady Powiatu w Bochni. Jak podkreślał Włodzimierz Bernacki ostatnie dwa lata to spore wyzwanie nie tylko dla uczniów i nauczycieli, ale również dla dyrektorów.

Dla swoich uczniów jest Pan prawdziwym autorytetem, który każdego dnia pomaga im zrozumieć otaczający ich świat, a także przygotowuje do wejścia w dorosłe życie. Dzięki Pana zaangażowaniu Zespół Szkół nr 1 w Bochni, szkoła o wieloletnich tradycjach, poszerza swoją ofertę edukacyjną, dostosowując ją do oczekiwań młodych ludzi – gratulował wyróżnionemu Starosta Bocheński Adam Korta.

Podczas komisji Włodzimierz Bernacki omówił aktualne prace, jakie prowadzi Ministerstwo Edukacji Narodowej i Szkolnictwa Wyższego w zakresie prawa oświatowego i Karty Nauczyciela. Członkowie komisji przedstawili najważniejsze problemy związane z funkcjonowaniem szkół i edukacji.

IB

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Sprawdź także
Close
Back to top button